Cennik

Biuro Rachunkowe Signum – Cennik Usług

Przedsiębiorcy, którzy dotąd nie korzystali z outsourcingu usług księgowych, rachunkowych i kadrowo-płacowych często obawiają się, że cena usług świadczonych przez profesjonalne biuro księgowe jest bardzo wysoka. Dlatego sami we własnym zakresie, często bez pomocy wykwalifikowanych pracowników, uczą się księgowości i rachunkowości jednocześnie prowadząc własną firmę. To duże obciążenie, które w dłuższej perspektywie czasu przekłada się na spadek rentowności prowadzonego biznesu. Tymczasem cennik usług oferowanych przez biuro rachunkowe nie jest wcale wygórowany, a ostateczny koszt usługi często możemy negocjować, zwłaszcza jeśli planujemy się związać z danym biurem na lata lub skorzystać z pełnego pakietu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Zapoznanie się z ofertą oraz cennikiem biura rachunkowego nic nie kosztuje, a może nam zaoszczędzić sporo stresów, czasu, a nawet pieniędzy. Dlatego zachęcamy przedsiębiorców, którzy wciąż obawiają się, że cena za biuro księgowe jest dla nich zbyt wysoka do zapoznania się z propozycją Signum.

Działające na terenie miasta Warszawa Biuro Rachunkowe Signum od lat z sukcesami świadczy usługi księgowe, rachunkowe, kadrowo-płacowe i doradcze. Cena poszczególnych usług jest uzależniona od zakresu obsługi przedsiębiorstwa. Dodatkowo Klienci rozpoczynający z nami współpracę oraz polecający nasze usługi innym firmom mogą liczyć na korzystne rabaty, co sprawia, że ostateczna cena za usługi świadczone przez biuro księgowe jest niższa od kosztów, jakie ponosicie Państwo przy samodzielnej obsłudze księgowej firmy.

Cennik przyjazny dla Klienta – Biuro Rachunkowe

Signum zaprasza do współpracy

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy zachęcamy do bliższego zapoznania się z obowiązującym cennikiem. W przypadku, kiedy cena usług jest określana indywidualnie w oparciu o zakres świadczonej pomocy zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i przygotują indywidualną wycenę dla Państwa firmy.

Potrzebujecie Państwo niestandardowej pomocy? Prosimy o kontakt. Biuro Rachunkowe Signum to doświadczony i rzetelny partner w biznesie. Z pewnością będziemy w stanie Państwu pomóc, nawet jeśli sytuacja księgowo-rachunkowa czy kadrowo-płacowa firmy jest skomplikowana.

Pełna księgowość – księgi handlowe od 500 zł netto

Kadry i Płace

  • umowa o pracę 50 zł netto za osobę
  • umowy zlecenie, o dzieło 30 zł netto za osobę
  • powyżej 20 pracowników cena ustalana indywidualnie
  • rozliczenia roczne PIT-11,PIT8B,PIT-40 i inne 30z ł netto za sztukę

Doradztwo Podatkowe
Już od 140 zł netto za godzinę. Dla stałych klientów GRATIS!

Podatkowa Księga przychodów i Rozchodów

  • do 40 dokumentów – już od 500 zł
  • do 200 dokumentów – już od 9,50 zł za wpis
  • powyżej 200 dokumentów – cena ustalana indywidualnie

Obsługa osób samozatrudnionych – indywidualna wycena

Zryczałtowana forma opodatkowania
Od 350 zł netto

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu